Jelenlegi hely

13. számú pályázat - A Szélkirálynő és a Sárkány-szorosban lezajlott csata 3D-ben - Budapest XIV. kerület, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló iskola 5.b osztálya (Imami)

Lelkes kis csapatunk - Budapest XIV. kerület, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló iskola 5.b -  elkészítette a Rumini pályázatra az alkotását. A Szélkirálynőt és a Sárkány-szorosban lezajlott csatát örökítettük meg 3D-ben. Az elkészült mű alapterülete 100 x 130 cm, és kb. 80 cm magas.

További képek az alkotás folyamatáról és a pályaműről:

https://picasaweb.google.com/laramstrong/RuminiProject2012?authuser=0&feat=directlink

https://picasaweb.google.com/laramstrong/RuminiProject2012Feb11?authuser=0&feat=directlink

https://picasaweb.google.com/laramstrong/Collages?authuser=0&feat=directlink

Neked ajánljuk!

Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Olcsó tippek és fortélyok az egészséges növényekért és a cserepes növények fagymentes átteleltetésért.
Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Sokan tapasztalhatjuk, hogy a takarítás nem pusztán házimunka, hanem lelki, pszichés folyamat is: nemcsak a lakóterünket tisztítjuk meg és rendezzük el, hanem vele a gondolatainkat, a lelkünket is. Ez pedig nem véletlen: a lakásunkhoz, a rendhez vagy éppen a rendezetlenséghez való viszonyunk ugyanis jóval többet mond el rólunk, mint gondolnánk. Az LG Fuller Bianka pszichológussal járta körül, miről árulkodnak a szokásaink.
Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

A legutóbb történt, kiskorút ért bántalmazás esete mellett szülőként sem mehetünk el szó nélkül, fel kell vennünk a kesztyűt és felkészítenünk gyermekeinket az ilyen helyzetekre is.
Ugrás az oldal tetejére